Ballina Magazina Pas dy vitesh Alketa Vejsiu thýen akullin dhe i kërkon falje Arilena...

Pas dy vitesh Alketa Vejsiu thýen akullin dhe i kërkon falje Arilena Arës! (VIDEO)

Dy vite më parë, pjesëmarrja dhe rrëmbimi i kupës në Festivalin e Këngës në RTSH nga Arilena Ara, do të bënte që të lindin debate të shumta.

Në atë kohë publiku dhe emra të njohur të showbiz-it duket sikur u ndanë në “dy grupe”.

Ata që mbështesnin Arilenën dhe ata që mbështesnin Elvana Gjatën e cila fitoi çmimin e dytë.

“Më fal Arilena!” Pas dy vitesh Alketa Vejsiu thyen akullin mes

Kjo bëri që raporti mes moderatores Alketa Vejsiu dhe Arilenës të prishej totalisht.

Edhe pse më parë kishin një raport shumë të mirë mes tyre, që prej momentit ku Alketa u shpreh se ishte kundër pjesëmarrjes së Arilenës në atë festival, vajzat nuk patën më asnjë kontakt me njëra tjetrën.

Por sot, pas dy vitesh, Alketa vendos të thyejë akullin. Ajo ka publikuar në Instagramin e saj një video të shkëpùtur nga vitit 2013 kur Arilena ishte pjesë e “X Factor”.

Alketa Vejsiu bën veprimin e papritur ndaj Arilena Arës - Konica.al

Në momentin e shkëpùtur Arilena vrapon e emocionuar drejt Alketës dhe e përqafon.

“Ky përqafim vlen sa 1000 fjalë. Më fal Arilena Ara. Të dua. Bashkë në kërkim të gjërave të bukura”, ka shruar Alketa teksa ka zgjedhur që të bllokojë komentet në këtë postim.

Ndërsa nga këngëtarja ende nuk ka asnjë reàgim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!