Ballina Magazina Pas bashkëpunimit me Xhensilën, Noizy tjetër bashkëpunim në familjen e Bes Kallakut?...

Pas bashkëpunimit me Xhensilën, Noizy tjetër bashkëpunim në familjen e Bes Kallakut? (FOTO)

Para pak ditësh Noizy dhe Xhensila Myrtezaj kanë njoftuar bashkëpunimin e tyre muzikor i cili është dhe i pari.

Këtë gjë ata e kanë bërë me dije duke shpërndarë një pjesë të xhirimeve të kësaj kënge që do të vijë së shpejti e shoqëruar me videoklip.

Kënga e re e tyre titullohet “Edhe një natë” dhe siç duket pak nga ajo që kanë publikuar do të jetë një këngë dashurie me nota ritmike.

Bes Kallaku dhe Noizy | Singer, Albanians, Famous

Mes shumë komenteve të cilët mezi po presin publikimin e këngës, një ndër komentet i cili ka rënë direkt në sy ka qënë ai i Bes Kallakut.

Aktori i humorit nuk ka ngùruar të bëjë humor rreth bashkëpunimeve të Noizyt duke thënë me humor:

“Pas kësaj këngë, Noizy edhe një bashkëpunim me Ijen, por profil Gangsta,”- shkruan Besi duke e shoqëruar me emoi duke qeshur.

Bes Kallaku zbulon me humor bashkëpunimin e ardhshëm të Noizyt me

Bes Kallaku zbulon me humor bashkëpunimin e ardhshëm të Noizyt me

Ditën e djeshme reperi njoftuar gjithashtu një tjetër bashkëpunim me këngëtarin e njohur Ylli Limanin e cila pritet të publikohet sot në orën 18:00 me titullin “Alkòòl”.

Bes Kallaku zbulon me humor bashkëpunimin e ardhshëm të Noizyt me

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!