Para pak ditësh Noizy dhe Xhensila Myrtezaj kanë njoftuar bashkëpunimin e tyre muzikor i cili është dhe i pari.

Këtë gjë ata e kanë bërë me dije duke shpërndarë një pjesë të xhirimeve të kësaj kënge që do të vijë së shpejti e shoqëruar me videoklip.

Kënga e re e tyre titullohet “Edhe një natë” dhe siç duket pak nga ajo që kanë publikuar do të jetë një këngë dashurie me nota ritmike.

Bes Kallaku dhe Noizy | Singer, Albanians, Famous

Mes shumë komenteve të cilët mezi po presin publikimin e këngës, një ndër komentet i cili ka rënë direkt në sy ka qënë ai i Bes Kallakut.

Aktori i humorit nuk ka ngùruar të bëjë humor rreth bashkëpunimeve të Noizyt duke thënë me humor:

“Pas kësaj këngë, Noizy edhe një bashkëpunim me Ijen, por profil Gangsta,”- shkruan Besi duke e shoqëruar me emoi duke qeshur.

Bes Kallaku zbulon me humor bashkëpunimin e ardhshëm të Noizyt me

Bes Kallaku zbulon me humor bashkëpunimin e ardhshëm të Noizyt me

Ditën e djeshme reperi njoftuar gjithashtu një tjetër bashkëpunim me këngëtarin e njohur Ylli Limanin e cila pritet të publikohet sot në orën 18:00 me titullin “Alkòòl”.

Bes Kallaku zbulon me humor bashkëpunimin e ardhshëm të Noizyt me

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!