Ballina Magazina Olsa Muhameti flet për ribashkimin e Donaldit dhe Borës: Ajo është shumë...!...

Olsa Muhameti flet për ribashkimin e Donaldit dhe Borës: Ajo është shumë…! (VIDEO)

Autòrja Olsa Muhameti ka qenë së fundmi e ftuar në programin “Wake Up”, ku ajo ndër të tjera është ndalur edhe te lídhja që po përflitet kaq shumë e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Olsa theksoi se Bora është shumë e kujdesshme dhe mjaft e kuruar.

Gjithashtu, Olsa tha se Bora nuk e ka përdorur historinë e saj për famë. Madje, ajo nuk ka folur aspak.

Bora asnjë fjalë, Olsa Muhameti hidhet në sulm ndaj Donaldit: Nuk je burrë! (FOTO LAJM) - Albeu.com

“Është shumë e kujdésshme, shumë e kuruar, ndoshta të tjerë do e kishin përdorur më shumë. Ajo nuk ka as shumë reklama. Kur përflitet të ty, duhet të flasësh, Bora këtë as nuk e ka bërë”, theksoi autòrja.

Në studio, gazetarja Jonida Aliçkolli foli gjithashtu për marrédhénien e dyshes.

Ajo tha se e gjithë kjo situatë është në favor të Borës dhe Donaldit.

Fault between friends? Olsa Muhameti ends collaboration with Bora Zemani (Photo)

“E gjithë situata është në favor të tyre se edhe pse njerëzit po flasin, ata nuk e kanë konfirmuar lídhjen e tyre. Unë jam pro të bërit marketing, edhe nëse je çift.

Ku ka më mirë se të bësh projekte me partnerin tënd, por jo të gjithë e bëjnë këtë gjë”, tha gazetarja.

Mirëpo, nga ana tjetër, as Bora e as Donaldi nuk kanë konfirmuar asgjë. Të gjithë po flasin për ta si dhe shpesh kanë qarkulluar foto të dyshes në media sociale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!