Ballina Magazina Nuk i shpëton dot as Noizy! Reperi i bashkohet trendit të fundit...

Nuk i shpëton dot as Noizy! Reperi i bashkohet trendit të fundit në TikTok (VIDEO)

Një video e trajnerit të jogave Klodian Murati po bën xhiron e rrjetit së fundmi.

Ai rrézohet teksa po bënte disa ushtrime në emisionin e Rudina Magjistarit dhe thotë se e bëri kastile.

Me zërin e kësaj video janë bërë me qindra video të tjera në TikTok dhe duket se këtij trendi nuk i ka shpëtuar as reperi Noizy.

Kënga e tij dhe e Loredanës “Heart attack” është e dyta “on trending” në Britani dhe “top 5” në shumë vende të tjera.

Pasi ka publikuar të dhënat përmes fotove në InstaStory reperi ka shpërndarë edhe një video ku thotë:

“Unë atë e bëra kastile”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!