Një video e trajnerit të jogave Klodian Murati po bën xhiron e rrjetit së fundmi.

Ai rrézohet teksa po bënte disa ushtrime në emisionin e Rudina Magjistarit dhe thotë se e bëri kastile.

Me zërin e kësaj video janë bërë me qindra video të tjera në TikTok dhe duket se këtij trendi nuk i ka shpëtuar as reperi Noizy.

Kënga e tij dhe e Loredanës “Heart attack” është e dyta “on trending” në Britani dhe “top 5” në shumë vende të tjera.

Pasi ka publikuar të dhënat përmes fotove në InstaStory reperi ka shpërndarë edhe një video ku thotë:

“Unë atë e bëra kastile”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!