Ballina Magazina Noizyt i ndodh e papritura, shpérthím i fortë në lokalin e tij!...

Noizyt i ndodh e papritura, shpérthím i fortë në lokalin e tij! (FOTO)

Në orët e para të mëngjesit, lokalit të reperit Noizy në Durrës, i është vënë léndë plàsëse. Raportohet se ngjàrja ka ndodhur rreth orës 04:24.

Déme ka patur dhe në një butik të marrë me qira nga babai i reperit.

“Më datë 08.06.2022, rreth orës 04:24, në lagjen Nr.13, në një ambient (butik rrobash) të marrë me qira nga shtetasi B.R., ka shpérthýer një sasi lénde éksplòzive. Si pasojë ka vetëm déme materiale. Grupi hétimor nén drejtimin e Pròkurorisë vijon hetimet për zbardhjen e ngjàrjes, identifikimin e kàpjen e àutòrit/ve”, thuhet në njoftimin e polícísë.

Lídhur me ngjàrjen, Noizy ka dhénë déshminë e tij duke thënë se ka pròbleme vetëm me reperin Cllevio, shkruan News24.

Kujtojmë që Noizy dy ditë më parë u pérfshi në një shérr me Cllevion, ku dhe videoja e konflíktit fízik u bë virale në rrjet.

Në video shihej qartë Noizy dhe miqtë e tij teksa godísnin Cllevion.

I gjithë konflíkti mes palëve ka nisur pas oféndiméve të Cllevio-s kundrejt Noizy-t dhe grupit OTR.

Noizy bëri një reàgim pas videos virale, ku shkroi: “Mos ma merr mirësjelljen time për dobési, gëzoj respekt nga e gjithë bota dhe shpeshherë anashkaloj njerëz pa tru dhe moral.

Por kjo s’do të thotë asnjë moment që mund ta teprosh deri në pikën ku ti kushdo qofsh të oféndosh familjen time ose familjarët e rrethit tim, jam djalë me tradita dhe zakone shqiptari. Ju lutem mos e harroni kurrë këtë gjë. Jeta vazhdon”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!