Reperi i njohur, Noizy dhe Loredana thuhet se aktualisht janë në një lídhje dashurie.

Ka qenë pikërisht, kundërshtari i Rigels Rajkut, Cllevio që e ka thënë disa javë më parë.

Në një video LIVE, ai ka thënë se Noizy nuk flet me Mozzikun për këtë arsye.

Loredana dhe Noizy publikojnë bashkëpunimin - KOHA.net

“E di çka mësova sot për Loredanën? E ka kapur Noizy. Për shkàk të kësaj Noizy s’flet më me Mozzikun”, u shpreh Cllevio.

Kujtojmë që Noizy dhe Mozzik muaj më parë publikuan një këngë së bashku dhe duket se raportet e tyre ishin të mira, por në javën e fundit u pa se dyshja i kanë príshur marrëdhëniet.

Noizy publikoi këngën “Heart Attàck” në bashkëpunim me Loredanën, ndërsa, Mozzik publikoi këngën “Pare” në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Taynën.

Kujtojmë që Noizy dhe Mozzik muaj më parë publikuan një këngë së bashku dhe duket se raportet e tyre ishin të mira, por në javën e fundit u pa se dyshja i kanë príshur marrëdhëniet.

Noizy publikoi këngën “Heart Attack” në bashkëpunim me Loredanën, ndërsa, Mozzik publikoi këngën “Pare” në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Taynën.

Luftë” për klikime mes Loredana-Noizy dhe Tayna-Butrint-Mozzik, “thumbat” mes tyre – BoldNews.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!