Ballina Magazina U përfol se nuk flasin me njëri-tjetrin, ja arsyeja e zénkes mes...

U përfol se nuk flasin me njëri-tjetrin, ja arsyeja e zénkes mes Noizy dhe Mozzik! (FOTO)

Noizy dhe Mozzik ka disa javë që kanë prishur marrëdhëniet e mira mes tyre.

Kjo ka ardhur pas projektit që kanë publikuar muaj më parë “Bonjour Madame”, e cila numëron 30 milionë klikime.

Pas kësaj ata kanë hyrë shumë shpesh në ‘LIVE’ duke folur për miqësinë e mirë që kishin, por që duket tashmë jo më, pasi ata kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Arsyet e kësaj nuk dihen, mirëpo në mediat përflitet se ka pasur një afrimitet në mes Noizyt dhe Loredanës pas bashkëpunimit të tyre muzikor.

Prej disa ditësh përflitet për një lídhje dashurie midis Loredanës dhe Noizyt.

Projekti i dyshes i titulluar “Heart Attàck” solli këngëtaret me paraqitje mjàft atràktive dhe të afërt.

error: Alert: Content is protected !!