Reperi i njohur Stresi ka festuar ditëlindjen. Ai ka organizuar një festë ku të ftuar ishin miqtë e tij si dhe personazhe të njohur, si Fero, Kozaku dhe Atdheu i “Për’Puthen”.

Gjithashtu, ai ka dhënë edhe një intervistë për “Prive”, ku ka folur për karrierën e tij si dhe jetën personale.

Jo vetëm kaq por reperi zbuloi edhe dhuratën që i ka bërë vetes. Ai ndër të tjera tha: “Nuk ndihem 35 vjeç.

U tha se i dha fund konfliktit dhe u bashkua me Noizy-n për të ndihmuar  familjen Rasha, Stresi: Ja e vërteta - Gazeta Express

Këtu janë krejt shoqëria ime që jam rritur me ta, i kam respektuar. 112 mijë euro Audi S8 2020 prej vetes time”.

Mirëpo, ai u pyet edhe se përse Noizy nuk ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së tij.

Por menjëherë ai zbuloi se çfarë marrëveshje ka bërë me Noizy-n.

Dikur rivalë, Noizy dhe stresi 'kapen mat', shijojnë kafen sëbashku me  Kozak - Shqiptarja

“Para se të bëhej ditëlindja me Noizyn e kemi lënë që kur t’i bëjmë nga 10 milionë euro këngë kemi për të festuar. Ishte mendimi i tij. Ai po bën albumin, e përshëndes shumë, do jemi bashkë në koncerte, nuk e tregoj datën. Të gjitha kanë shkuar perfekt, kur t’i bëjmë nga 10 milionë euro dije se do jemi duke festuar të dy”, tha Stresi gjatë fjalës së tij.

Festa e ditëlindjes së Stresit kishte mjaft të ftuar, ku nuk munguan as vajzat bukuroshe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!