Ballina Magazina Noizy dhe Stresi paskan bërë një pakt dhe këtë e zbulon vetë...

Noizy dhe Stresi paskan bërë një pakt dhe këtë e zbulon vetë ky i fundit! (VIDEO)

Reperi i njohur Stresi ka festuar ditëlindjen. Ai ka organizuar një festë ku të ftuar ishin miqtë e tij si dhe personazhe të njohur, si Fero, Kozaku dhe Atdheu i “Për’Puthen”.

Gjithashtu, ai ka dhënë edhe një intervistë për “Prive”, ku ka folur për karrierën e tij si dhe jetën personale.

Jo vetëm kaq por reperi zbuloi edhe dhuratën që i ka bërë vetes. Ai ndër të tjera tha: “Nuk ndihem 35 vjeç.

U tha se i dha fund konfliktit dhe u bashkua me Noizy-n për të ndihmuar  familjen Rasha, Stresi: Ja e vërteta - Gazeta Express

Këtu janë krejt shoqëria ime që jam rritur me ta, i kam respektuar. 112 mijë euro Audi S8 2020 prej vetes time”.

Mirëpo, ai u pyet edhe se përse Noizy nuk ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së tij.

Por menjëherë ai zbuloi se çfarë marrëveshje ka bërë me Noizy-n.

Dikur rivalë, Noizy dhe stresi 'kapen mat', shijojnë kafen sëbashku me  Kozak - Shqiptarja

“Para se të bëhej ditëlindja me Noizyn e kemi lënë që kur t’i bëjmë nga 10 milionë euro këngë kemi për të festuar. Ishte mendimi i tij. Ai po bën albumin, e përshëndes shumë, do jemi bashkë në koncerte, nuk e tregoj datën. Të gjitha kanë shkuar perfekt, kur t’i bëjmë nga 10 milionë euro dije se do jemi duke festuar të dy”, tha Stresi gjatë fjalës së tij.

Festa e ditëlindjes së Stresit kishte mjaft të ftuar, ku nuk munguan as vajzat bukuroshe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!