Aktori dhe binzesmeni Ermal Mamaqi ka publikuar pamjet nga projekti i ri kinematografik që po xhíron me aktorin e mirënjohur Blerim Destani.

Kasti shfàqet në sheshin e xhírímit, ku shihet Blerimi dhe Ermali që i mban çadrën, ndërkohë në sfond janë edhe vajzat e grimit duke bërë gati aktorin.

“@blerimdestani, projekti tjeter. Ka 100 vjet që më lutet”- shkroi me humor Mamaqi krahas videos, por me sa duket jo të gjithëve u ka pëlqyer.

Një ndjékës ka komentuar: “O ma hàngshi mùtin me gjith çader, athu kush jeni, “vipa” po çfarë vipash ju jeni dh*pa”.

Ermali nuk ka e ka kaluar pa vënë re këtë koment, por i ka kthyer një përgjigjë siç di vetëm aktori me humorin që e karakterizon.

“Nga Dubai je ti vlla?” duke pasur parasysh skàndalin “Dubai Porta Potty”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!