Ballina Uncategorised Nga thùmbat për Ilirin tek kùnjat për Donaldin, Monika Lubonja nuk kursen...

Nga thùmbat për Ilirin tek kùnjat për Donaldin, Monika Lubonja nuk kursen aspak dyshen e famshme të BB Vip! (VIDEO)

Koha kalon dhe ndryshon çdo gjë. Mesa duket ky qenka dhe rasti i Monika Lubonjës.

Edhe pse miqësia mes saj dhe Donaldit dukej sikur nuk u cënua jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP ”, Monika nuk po i kursen komentet për të dhe trekëndëshin e dashurisë që u krijua.

Si konkurente vetë ajo është shprehur se gjatë kohës që ishin brenda në shtëpi pati me të vërtetë kimi mes Donaldit dhe Trixës.

Monika Lubonja: Ilir Shaqiri s'ka lezet pa mua! Uroj ta fitojë Donaldi 'Big Brother Vip' - Shqiptarja

Ndërsa sa i përket çiftit tjetër Bora-Donald, Monika u tregua pak më e ashpër duke e cilësuar si marketing.

Ajo tha se po i ngjajnë shumë telenovelave turke dhe se janë bërë të mërzitshëm.

Ndërsa për sa i përket dasmës së Ilirit, Monika u shpreh se as nuk e priste një ftesë sepse ata nuk kishin ruajtur kontaktet me njëri-tjetrin pas daljes nga emisioni.

Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë', Monika bën deklaratën e papritur: Ata të dy…

Ajo ka thënë se nuk ka dëshirë të bëhet pjesë me një grup apo një tjetër, por vazhdon të mbajë qëndrimin e saj.

Monika theksoi që i ka lënë gjërat pas krahëve, por nuk i dihet se si vijnë situatat në të ardhmen duke lënë dyert e hapura për një pajtim të mundshëm.

Ajo tha se është e hapur për një dhënie dore apo një bisedë sepse është një njeri mjaft tolerant.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!