Ballina Magazina Ndahet papritur nga jeta i mjéri më i famshëm në Shqipëri! (FOTO)

Ndahet papritur nga jeta i mjéri më i famshëm në Shqipëri! (FOTO)

Personàzhi i njohur i rrjéteve sociale, Ardi Daullxhiu ka vdékur paraditen e sotme në spitalin e Durrësit.

Sipas informacioneve të dëshmítareve në vendin e ngjarjes, mësohet se ai vdiq pas një àrrésti kardíak.

Mësohet se fillimisht ai kishte ndjérë dhímbje në gjoks teksa ishte duke shitur fara në tregun e Durrësit.

Ai menjëherë ka marrë biçikletën për të shkuar në Urgjéncën e Spítalít të qytetit.

Sipas ínformacíoneve ai është rrézuar pa ndjénja në tokë në momentin që ka hyrë brenda rréthimit të spítalit.

Ardi Daullxhiu u bë i njohur pas ekspòzimit në rrjetet sociale dhe kërkesave për ndihmë ekonomike në mënyrë që të dilte nga mjérimi i théllë ku ndodhej.

Ard Daullxhiu thirrje publike Arbana Osmanit: Jam Vip, dua të futem te Big  Brother - Korrekt Press

error: Alert: Content is protected !!