Ballina Uncategorised Në pritje të ëmbël, Eni Koçi ndan pamjet me barkun e rrumbullakosur!...

Në pritje të ëmbël, Eni Koçi ndan pamjet me barkun e rrumbullakosur! (FOTO)

Dy këngëtarët e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, janë në pritje të vajzës së tyre, e cila do jetë fëmija i dytë për këngëtarin dhe fëmija i parë për Enin.

Këtë periudhë, këngëtarja duket se po e kalon në privatësi, duke mos qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Pas fotos së parë që postoi pasi bëri publik lajmi se është shtatzënë.

Image

Eni ka postuar një tjetër pòzë, ku kësaj here i bie më shumë në sy barku i rrumbullakosur.

Së fundmi ajo ka postuar në “Instastory” një foto të rrallë nga shtatzënia.

Në foton në fjalë këngëtarja shihet e ulur në një bar teksa ka veshur një fustan jeshil me pika të bardha.

Image

Edhe pse në muajit e parë të shtatzënisë, barku i saj i rrumbullakosur ka nisur të duket tashmë.

Ajo shihet e veshur me një bluzë të gjerë të bardhë, ndërsa Genci qëndronte pas saj në ashensor.

“Nuk e ka mendjen”, ka shkruar Koçi përmbi foto, edhe vemendja e të gjithëve është te barku i saj.Shtatzënë për herë të parë, Eni Koçi poston

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!