Ballina Magazina Në një lídhje me Mozzik? Moderatorja e njohur rrëfen të vërtetën! (FOTO)

Në një lídhje me Mozzik? Moderatorja e njohur rrëfen të vërtetën! (FOTO)

Reperi i njohur, Mozzik së fundmi ka zbuluar një objektiv të tijin! Me anë të një fotoje që ka publikuar në Instagram, ai ka shkruar: ‘Kjo verë nuk do të na gjejë beqar”.

Mirëpo së fundmi një lajm po qarkullon kudo ku thuhet se Mozzik mund të jetë në një lídhje me moderatoren e njohur, Kiara Tito.

Hamendësimet nisën pas një fotoje, ku Mozzik shfaqej para pasqyrës ku tregohej këmba e një vajze, e cila kishte veshur një fustan jeshil.

Por nga ana tjetër, ka qarkulluar edhe një foto e Kiarës me fustan jeshil identik si i vajzës në foton e Mozzik.

Por a ishte Kiara vajza në foto? Vetëm pak momente më parë, ka ardhur edhe reàgimi i moderatores.

Kiara ka publikuar një ‘story’ ku shkruan se nuk është ajo vajza në foton e Mozzik.

Mozzik në një romancë me Kiara Titon? Ja fotot që ngritën dyshime

Jo vetëm kaq por Kiara bën thirrje që më parë të vërtetohen rrethanat e më pas të shkruhen lajme për të.

Postimi i Kiarës:

“Hello njerëz, më kanë ardhur këto foto në DM. Gjithashtu po lexoj edhe në portale, nuk para shprehem sepse përgjithësisht nuk i kushtoj rëndësi lajmeve nëpër portale (duke qenë se shumica mund të jenë edhe fake news), por doja t’ju thoja që nuk jam unë personi në foto dhe përpara se të bëni lajme, ju lutem vërtetojini rrethanat. Ju falënderoj”- shkruan moderatorja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!