Ballina Magazina Mozzik shfaqet krah Edi Ramës dhe shokon me deklaratën për të! (FOTO)

Mozzik shfaqet krah Edi Ramës dhe shokon me deklaratën për të! (FOTO)

Mozik është një nga ata personazhe të njohur i cili ka treguar se shijet dhe preferencat e tij nuk ka frikë ti thotë hapur, edhe kur bëhet fjalë për politikë.

Reperi jo vetëm mbështet por edhe vlerëson maksimalisht Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën.

Teksa ka postuar në Instagram një selfie me Kryeministrin, Mozik i ka dedikuar disa fjalë.

Mozik i drejtohet Edi Ramës: “Strateg më të madh gjenerata

“Mendimet e pëlqimet për njerëzit në politikë i kemi të llojllojshëm. Por strateg më të madh e të mençur se Edi Rama të paktën gjenerata ime se ka mbërritur. Që thojnë disa pleq, i përpiktë”, ka shkruar reperi.

Kjo nuk është hera e parë që Mozik shpreh publikisht përkrahjen e tij për Ramën.

Edhe më parë ai ka publikuar foto me Kryeministrin por kjo është hera e parë që bën një dedikim të tillë kaq vlerësues.Mozik i drejtohet Edi Ramës: “Strateg më të madh gjenerata

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!