Ballina Magazina Moderatori i njohur thùmbon hapur Donald Veshaj: Ne nuk e njohim tràdhëtínë!...

Moderatori i njohur thùmbon hapur Donald Veshaj: Ne nuk e njohim tràdhëtínë! (VIDEO)

Pak ditë më parë moderatorja Ori Nebijaj ishte e ftuar në programin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas”.

Ndër të tjera ajo u pyet nëse edhe këtë edicion do të kishte bashkë-prezantues Flori Gjinin në emisionin “Pushime On Top”.

Ori u shpreh se ende nuk ka marrë një konfirmim nga miku i saj.

“Pse u shua bota për meshkuj që nuk ta ka konfirmuar akoma ai?”,  ishte batuta momentale e Donaldit e cila duke se nuk i ka pëlqyer Florit.

Ditën e sotme moderatori ka reaguar përmes disa videove në Instastory dhe reagimi i tij ishte i mbushur me thùmba drejt aktorit.

Teksa përmendi se ai nuk e njeh tàdhtinë, videon e mbyll duke treguar një medalion që mbante në qafë e duke u shprehur me fjalët “përgjigjen time e dini tashmë”.

Flor Gjini “thumbon” Donald Veshajn me veprimin e Bora Zemanit: Nuk jam  tradhëtar – BoldNews.al

Kujtojmë që një video e tillë është bërë nga Bora Zemani pasi mori varësen e Donaldit, duke ju përgjigjur atyre që kërkonin një reagim prej saj.

Postimin e plotë të Florit e gjeni më poshtë, ndërsa nga Donaldi ende nuk ka asnjë reagim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!