Ballina Magazina Megi Pojani 'kàpet mat' me yllin e Kombëtares Shqiptare! (FOTO)

Megi Pojani ‘kàpet mat’ me yllin e Kombëtares Shqiptare! (FOTO)

Edhe pse tepër e njohur në botën e mediave sociale dhe asaj të televizionit, Megi Pojani gjithmonë është treguar tepër e rezervuar për sa i përket jetës private.

Megi njihet për natyrën e saj ekspresive dhe pròvòkuese dhe mesa duket ajo tashmë e ka gjetur dashurinë e saj.

Pas rikthimit në Instagram, ajo ka postuar disa foto nga mund të shohim që ajo po shijon disa ditë pushime në ishujt e Afrikës Lindore.

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçin në lidhje romantike?

Por ajo çfarë ra në sy nga “Kryefjala.com” ishte postimi i futbollistit të kombëtares, Endri Çekiçi.

Nga fotot e publikuara nga dyshja mund të shohim qartë që ata ndodhen në të njëjtin vend dhe se po shijojnë pushimet bashkë.

Endri është një futbollist mjaft i njohur i kombëtares sonë dhe luan me ekipin turk të Konyasporit.

Megi për momentin po shijon famën pas serialit “H.O.T”, dhe është pjesë e jurisë së emisionit “She’s on top”.

Megi ishte pjesë e emisionit “Më lër të flas” javën e kaluar dhe ajo çfarë ran ë sy në fakt ishte gjuha séksíste e përdorur ndàj saj dhe Beniadës, të ftuarës tjetër.

Nuk ishte e vështirë të dallohej që Megit nuk po i pëlqente kjo e sidomos në një moment kur Donaldi i thotë “je e pacípë”. Por Megi e kaloi këtë situatë me sportivitetin që e kàràkterizon.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!