Ballina Magazina Pas daljes në 'Më Lër të Flas' reperi i njohur pëson aksídent!...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë.

Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për karrierën dhe jetën e tij.

Ditën e sotme, ai ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka pésuar një aksídent.

Nga pamjet e ndara me ndjékësit, ai shfaqet me një këmbë dhe një dorë në àllçi.

G-Bani tregon se ka bërë aksídent, por pa dhënë shumë detaje të tjera. Nëpërmjet postimeve , ai ka dashur vetëm që të falënderojë të gjithë ata që i kanë shkruar, për ta pyetur se si është.

“Ju lutem mos ma merrni për keq apo për ters se nuk po e bëj kastile për Zotin, por janë shumë dhe po shkruaj me një dorë për t’u përgjigjur. As bateri nuk kam në telefon. Kam pësuar një aksídent. Faleminderit për gjithë dashurinë dhe respektin, e gjërat e mia. Se e ndjej kur dikush sillet mirë, duket, kuptohet. Njerëz që nuk më kanë takuar asnjëherë “Banush si je, ça bëre”, sikur më kanë vëlla nga nëna e baba. Dashuri e një respekt nga të gjitha moshat. Nuk di çfarë të them , shumë faleminderit”, shprehet këngëtari.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!