Ballina Magazina Kríset marrëdhënia mes Dafinës dhe Taynës! Reperja ndryshon tekstin e këngës Bye-Bye!...

Kríset marrëdhënia mes Dafinës dhe Taynës! Reperja ndryshon tekstin e këngës Bye-Bye! (VIDEO)

“Bye bye” ishte bashkëpunimi i suksesshëm i Tayna-s dhe Dafinës, të cilat e sollën thuajse dy vite më parë.

Kënga e tyre bëri shumë bujë dhe numëron mbi 71 milionë klikime në Youtube.

Mirëpo, marrëdhënia e vajzave nuk është më si më parë.

Màrredhénia e krisur me Dafinën, flet për herë të parë Tayna – Juda.al

Shpesh është thënë se Tayna dhe Dafina i kanë ndërprérë kontaktet me njëra-tjetrën por nuk dihet arsyeja e “zénkës” midis vajzave.

Edhe pse nuk kanë më kontakt me njëra-tjetrën, sërish vajzat e këndojnë “Bye bye” në koncertet e tyre.

Por një video e Tayna-s është bërë vírale në rrjet. Ajo shihet teksa këndon këngën dhe vihet re se ajo bën një modifikim në vàrgun:

Dafina Zeqiri sapo hòdhi një 'kùnjë', dhe të gjithë e kuptuam se për kë e  kishte! (FOTO) – Juda.al

“Bashk na kur vina, kërkush mo veç Tayna e Dafina”.

Tashmë, Tayna e ka ndryshuar paksa tekstin duke e kënduar kështu: “Kërkush mo, veç Tayna e Doruntina”.

Kujtojmë që emri i vërtetë i reperes së njohur është Doruntina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!