Ballina Uncategorised Mami MatoLale-s ka dy fjalë për djalin e saj dhe reperat e...

Mami MatoLale-s ka dy fjalë për djalin e saj dhe reperat e tjerë! (FOTO)

MatoLale është kthyer në një ndër reperët më të komentuar shqiptarë.

Vetëm pak ditë më parë ai publikoi bashkëpunimin e dytë me Ronela Hajatin.

“Papi Chulo” tërhòqi menjëherë vëmendjen e audiencës edhe për shkàk të íroníve të përdorura në tekst nga reperi.

Mamaja e MatoLales ka “dy fjalë” për djalin e saj dhe

Nisur nga kjo këngë, por edhe raportin e Matos me reperat e tjerë shqiptarë, mamaja e artistit ka diçka për të thënë.

Në një bisedë me djalin e saj, ajo jo vetëm që mbështet të birin me fjalët më motivuese, por shprehet edhe se reperat e tjerë rrallë i bëjnë projektet si të Matos.

MatoLale

Edhe pse ajo nuk e di që Mato po e regjistron këtë moment, në video duket fytyra e lumtur dhe krenare e reperit teksa dëgjon fjalë të tilla nga mamaja e tij.

Mamaja e Matos ka reaguar ashtu siç do prind duhet të reagojë për dëshirat, ëndrrat dhe punën e fëmijëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!