Ballina Magazina Luana Vjollca sapo na tregoi se nuk mundet të rrëfejë këtë pjesë...

Luana Vjollca sapo na tregoi se nuk mundet të rrëfejë këtë pjesë të shpirtit! (VIDEO)

Luana Vjollca ditën e djeshme njoftoi se do të publikonte këngën e saj të re me titullin “A me ra” kjo këngë është e bazuar në histori të vërtetë dhe pritej të publikohej sot.

Ajo ndau me miqtë dhe fansat e saj një pjesë të këngës me mbishkrimin:

“Nuk është vetëm një këngë, është një film, bazuar në histori të vërtetë”

No photo description available.

Kjo këngë e cila do të publikohej gjatë ditës së sotme pak minuta më parë u shoqërua me një postim nga Luana ku ka treguar dhe arsyen pse nuk dëshiron ta publikojë këtë këngë.

Në këtë postim të fundit ku moderatorja e ka shpërndarë në profilin e saj të Instagramit shkruan:

May be an image of 13 people, people standing and outdoors

“Sa vështirë..nuk po mundem ta publikoj rrëfimin dhe këngën A me ra…i përket shpirtit tim. Më falni kam nevojë për më shumë kohë.”

Me këtë shkrim Luana na bën të ditur se kjo është një këngë shumë e ndjerë dhe histori shumë personale e saj dhe për këtë i nevojitet koha e nevojshme për të publikuar këtë histori dhe tekst të këngës e cila me siguri është një temë domethënëse për vetë moderatoren.Sa vështirë...” Luana nuk ndihet gati për ta ndarë me publikun një tjetër  copë shpirti që ka të bëjë me njeriun e saj të jetës

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!