Ballina Magazina Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë.

E ulur vetëm në një karrige përballë kamerës në episodin e parë Luana u shpreh se “Thuaje” është një zë i saj i cili ajo të shërbejë si zëri i atyre që nuk kanë një të tillë.

Ajo dëshiron të tregojë një anë tjetër të medaljes dhe jo vetëm atë anë perfekte që ne shprehim në rrjetet sociale nëpërmjet pesë historive të saj personale që sipas saj e kanë bërë të arrijë sot aty ku është.

Luana Vjollca dhe Mc Kresha po vijnë me një bashkëpunim (VIDEO) - Klan  Kosova

Secilin rast ajo e solli me një këngë të re çdo javë dhe trajtonte tema të ndryshme.

Këtë javë e ka radhën projekti i pestë, të cilin ajo e ka konsideruar si është shumë të veçantë.

Ndryshe nga këngët e publikuara deri më tani ku Luana erdhi vetëm, kësaj radje do kemi një bashkëpunim.

Ç'po kurdisin? Luana Vjollca dhe MC Kresha bëhen bashkë – Abc News

Sipas “Prive” këngëtarja do vijë në bashkëpunim me reperin e njohur MC Kresha. Edhe pse fansat janë mjaft të emocíonuar, asnjëri prej artistëve nuk ka konfirmuar asgjë akoma.

Luana ka folur për presionin e vazhdueshëm që ka patur për pamjen e jashtme kur shpesh është quajtur anoréksike dhe më pas tepër e “bërë apo plàstike”.

“ Nuk është problemi tek ti por tek ata, sepse janë ata nuk e duan veten e tyre. Kështu që duajeni veten dhe ecni përpara”- u shpreh ajo.Surprizë për fansat, Luana Vjollca dhe MC Kresha bëhen bashkë, ç'do të  sjellin - Albeu.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!