Ballina Uncategorised Lori Hoxha lë Top Channel dhe shkon në BBC? Çfarë po ndodh...

Lori Hoxha lë Top Channel dhe shkon në BBC? Çfarë po ndodh me pasardhësen e Topit? (FOTO)

Lori Hoxha ka marrë një vëmendje të madhe së fundmi! Ajo ka publikuar disa “story” nga zyrat e BBC në Londër.

Lori ka bërë me dije se diçka pritet që të ndodhë.

“Subjekti: bBig Brother VIP Albania”, ka shkruar ajo në një nga postimet e saj.

Në një nga fotot e postuara, Lori ka shkruar gjithashtu:

“Jam në sezonin: tani çdo gjë do bëhet më mirë”.

Kaq ka informuar Lori Hoxha duke mos bërë me dije të tjera detaje.

Më herët, Lori ka komentuar shpesh edhe suksesin e “Big Brother VIP Albania”.

Jo vetëm kaq por ajo ka rrëfyer më herët gjatë një interviste se çfarë mendimi kishte për banorët, të cilët menjëherë pas daljes nga shtëpia ‘ia hídhnín’ fajin produksionit për largimin e tyre.

“Direkt produksionit nuk i kanë komentuar asgjë, kàrikohen pas daljes nga komentet e njerëzve. Hùmbja nuk është e lehtë, nuk e gjejnë gàbimin te vetja, por pastaj e kuptojnë”, ka thënë Lori.

Lori ka qenë e ftuar në programin “Më lër të flas” më herët, ku foli për jetën e saj personale dhe atë profesionale.

Ajo u pyet se si është të jesh në drejtimin e “Top Channel”.

“Privilegj shumë i madh, kam gjithë jetën që përgatitem për këtë.

Është intensitet shumë i madh po dhe kënaqësi shumë e madhe”, tha Lori më herët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!