Ballina Magazina Lajm i tríshtë! Ndërron jetë në moshë të re regjisorja shqiptare! (FOTO)

Lajm i tríshtë! Ndërron jetë në moshë të re regjisorja shqiptare! (FOTO)

Pas një beteje të gjatë me sëmùndjen e kàncerit regjisorja e njohur Vjosa Berisha është ndarë sot nga jeta.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Fatos Berisha ndërmjet një postimi në Instagram i cili ka njoftuar largimin nga jeta e të dashurës së tij të zemrës.

Kujtojmë se para pak ditësh Fatos Berisha ishte i ftuar në emsionin në N’majë t’Gjuhës me Xherin ku foli për marrëdhënien e mirë që gëzonte me Vjosën duke e ndjerë veten me fat për dashurinë që kishin ndaj njëri-tjetrit.

E trishtë! Ndërron jetë Vjosa Berisha, nuk ja doli të

Postimi i plotë:

Me píkëllím të théllë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.

Datën dhe vendin e vàrrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.

Familjet Berisha dhe Istrefi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!