Pas një beteje të gjatë me sëmùndjen e kàncerit regjisorja e njohur Vjosa Berisha është ndarë sot nga jeta.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Fatos Berisha ndërmjet një postimi në Instagram i cili ka njoftuar largimin nga jeta e të dashurës së tij të zemrës.

Kujtojmë se para pak ditësh Fatos Berisha ishte i ftuar në emsionin në N’majë t’Gjuhës me Xherin ku foli për marrëdhënien e mirë që gëzonte me Vjosën duke e ndjerë veten me fat për dashurinë që kishin ndaj njëri-tjetrit.

E trishtë! Ndërron jetë Vjosa Berisha, nuk ja doli të

Postimi i plotë:

Me píkëllím të théllë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.

Datën dhe vendin e vàrrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.

Familjet Berisha dhe Istrefi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!