Ballina Magazina 'Kush e ka rrogën më të lartë?!'/ Dy aktoret e Klanifornias përballen...

‘Kush e ka rrogën më të lartë?!’/ Dy aktoret e Klanifornias përballen për herë të parë! (VIDEO)

Aktorja e njohur Cubi Metkaj ka qenë së fundmi e ftuar në programin “Abc e Pasdites”.

Ajo foli për shkëpùtjen për një kohë nga televizioni si dhe foli për jetën e saj.

Ndër të tjera, ajo u ndal te marrédhënia e saj me kolegen Delinda Disha.

Kush paguhej më shumë! Delinda Disha debaton me aktoren e njohur shqiptare – ArkivaNews

“Por a príshen marrédhëniet kur në mes futet leku? A është bërë xhéloze që Delinda paguhej më shumë se ajo?”- ishin dy nga pyetjet që iu shtruan Cubit.

Mirëpo, ja si u përgjigj aktorja: “E di sa e keqe është ajo Delinda… aty e zbulova dhe unë rrogën e Delinës. Më e bukura që rroga ime nuk figuronte…figuronte një rrogë diku tjetër, kam bërë shérr me Turin për këtë gjë por më ka thënë që do ta shohim”.

Menjëherë Ermali bëri një telefonatë! Ai mori në telefon Delindën, e cila iu përgjigj duke thënë:

Kush e ka rrogën më të lartë? Dy aktoret e humorit 'përballen' me njëra-tjetrën – BoldNews.al

“Po vezën time nuk e bën Cubi dhe unë të Cubit nuk e bëj dot, kështu që janë të ndara këto punë. E mirë do t’i jap unë nga rroga ime Cubit dhe ja”.

Më tej, Ermali ka pyetur Cubin nëse ka pasur ngàcmime séksuale në karrierën e saj.

“Të themi jo do génjej. Ne e dimë shumë mirë që në botën e showbizz këto ndodhin, qoftë dhe në teatër. Ty të vjen regjisori me pròpòzim të caktuar dhe fillon komplimentat shkojnë më tej e më tej. Unë jam tip që nuk e kam lejuar dhe kam thënë stop deri këtu, por që ndodh dhe mua më ka ndodhur”, theksoi ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!