Një video e trajnerit të jogas, Klodian Murati, u bë virale në rrjetet sociale ditët e fundit.

Teksa ishte i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit ai po démònstronte disa pozicione të jogas dhe një moment ai rrézohet.

Si për ta bërë situatën akoma më të çuditshme ai shprehet se e bëri kastíle.

Gjyshet shqiptare paskan bërë yoga pa e ditur, ja pozicionet e preferura të tyre! - YouTube

Nuk u desh shumë kohë dhe sidomos në TikTok u rikrijuan mjaft video duke përdour soundin viral dhe ndër to ishte dhe aktori Donald Veshaj.

Por mesa duket Klodiani nuk e paska marrë aspak me sportivitet këtë situatë pasi ka reaguar në një postim mjaft i irrítuar.

“Donald bíshti mos ténto ta provosh këtë prej vërteti sepse do të thýhen krahët, këmbët dhe dhëmbët që i ke të vénë”- shkruante ai.

Kurse dhe Trajnime — TIDI.AL Akademia juaj Online!

Videoja gjithsesi u fshi shpejt por nuk vonoi një përgjigje nga ana e vetë Donaldit. Ai e ka marrë situatën me mjaft pozitivitet dhe i thotë që thjesht ishte një video funny.

“E shikon që të motivova. Asgjë personale. Ishte thjesht një video ‘funny’. Të uroj gjithë të mirat. Mua ma zbukurove ditën”- u shpreh Donaldi.

TikTok njihet për përdorimin e audiove të tilla dhe rikrijimin e video të cilat kanë si qëllim të sjellin situata të ndryshme për të qeshur, por ndonjëherë nuk është në cilësitë tona të shqiptarëve t’i marrim gjërat me sportivitet.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!