Ballina Magazina Kujdes do te thýhen kembet/ Pas videos vírale, trajneri i jogas thùmbon...

Kujdes do te thýhen kembet/ Pas videos vírale, trajneri i jogas thùmbon publikisht Donaldin! (FOTO)

Një video e trajnerit të jogas, Klodian Murati, u bë virale në rrjetet sociale ditët e fundit.

Teksa ishte i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit ai po démònstronte disa pozicione të jogas dhe një moment ai rrézohet.

Si për ta bërë situatën akoma më të çuditshme ai shprehet se e bëri kastíle.

Gjyshet shqiptare paskan bërë yoga pa e ditur, ja pozicionet e preferura të tyre! - YouTube

Nuk u desh shumë kohë dhe sidomos në TikTok u rikrijuan mjaft video duke përdour soundin viral dhe ndër to ishte dhe aktori Donald Veshaj.

Por mesa duket Klodiani nuk e paska marrë aspak me sportivitet këtë situatë pasi ka reaguar në një postim mjaft i irrítuar.

“Donald bíshti mos ténto ta provosh këtë prej vërteti sepse do të thýhen krahët, këmbët dhe dhëmbët që i ke të vénë”- shkruante ai.

Kurse dhe Trajnime — TIDI.AL Akademia juaj Online!

Videoja gjithsesi u fshi shpejt por nuk vonoi një përgjigje nga ana e vetë Donaldit. Ai e ka marrë situatën me mjaft pozitivitet dhe i thotë që thjesht ishte një video funny.

“E shikon që të motivova. Asgjë personale. Ishte thjesht një video ‘funny’. Të uroj gjithë të mirat. Mua ma zbukurove ditën”- u shpreh Donaldi.

TikTok njihet për përdorimin e audiove të tilla dhe rikrijimin e video të cilat kanë si qëllim të sjellin situata të ndryshme për të qeshur, por ndonjëherë nuk është në cilësitë tona të shqiptarëve t’i marrim gjërat me sportivitet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!