Ballina Magazina Kaq e pati? Mikela dhe Erjoni ndahen pas PërPuthen? (FOTO)

Kaq e pati? Mikela dhe Erjoni ndahen pas PërPuthen? (FOTO)

Ish-konkurrentët e “Për’puthen 3”, Mikela Pupa dhe Erioni, janë çifti i tretë të cilët dolën të deklaruar nga programi.

Edhe pse me shumë ulje-ngritje ata u deklaruan për njëri-tjetrin dhe u shprehën më pas në çdo intervistë se ishin shumë të dashuruar.

Por mesa duket kjo dashuri nuk zgjati shumë pasi duket se dyshja i ka dhënë fund lídhjes. Erioni dhe Mikela i kanë fshirë të gjitha postimet që kishin bashkë në Instagram.

Takimi Mikela-Erion pritet me ovacione në studio - Përputhen, 8 Dhjetor 2021 - YouTube

Duket se ende nuk e kanë bërë hapin e fundit drejt ndarjes pasi ende e ndjékin njëri- tjetrin, ose ndoshta kjo është një lëvizje për të tërhequr vëmendje.

Mund të jetë edhe vetëm një krisje apo thjesht inat i momentit.

Kujtojmë se pak kohë më parë ata folën për lídhjen jashtë dhe si po ecte marrëdhënia mes tyre pas daljes nga programi.

Mikela tha për herë të parë “të dua” dhe Erjoni i dedikoi një këngë (ndarje) - GOSS-BIZ

Mikela: “Ne kemi qenë gjatë gjithë kohës në kontakt me njëri tjetrin dhe kur ishim në program ne flisnim 24 orë kështu që çdo gjë ia kemi thënë. Një gjë që është tani ndryshe është që nuk flasim më për programin.”

Erioni: “Mund të themi që mbi 70-80% e kemi njohur njëri- tjetrin.”

Mikela: “Kemi njohur dhe anët më të këqija dhe tani po shijojmë më të mirat.”Dolën çift, por Erioni dhe Mikela nxjerrin bllof produksionin e Përputhen (VIDEO) - Albeu.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!