Ballina Magazina Ish-konkurrenti i PërPuthen ‘fëlliq’ ish-partneren: E fusja me zor të lahej…(FOTO)

Ish-konkurrenti i PërPuthen ‘fëlliq’ ish-partneren: E fusja me zor të lahej…(FOTO)

Ish-konkurrenti i Per’Puthen, Arjon Luli, u përfol shume neper portale për shkàk te lídhjes se tij me Serena Sulen.

Dyshja postonin shpesh foto te nxehta me njeri-tjetrin, madje se bashku hapen edhe një biznes me lodra séksi.

Mirepo, teksa te gjithë mendonin se te dy kishin gjetur tipin e njeri-tjetrit, ndodhi e papritura dhe dyshja treguan se i kishin dhënë fund lídhjes.

Deklaratat hídh e prít ndaj njeri-tjetrit nuk kane munguar neper rrjetet sociale dhe intervista, ndërsa Arjoni tregoi për here te parë ditën e djeshme arsyen e ndàrjes nga Serena.

Me ane te një pyetësori me ndjékësit, Arjoni tregoi se arsyeja e ndàrjes ishte mungesa e respektit e jo ndonjë tràdhti, ndërsa me pas shtoi se ndihet i fllíqur qe u lídh me Serenen dhe se historia me te është i vetmi pishman qe ka ne jete.

error: Alert: Content is protected !!