Ballina Uncategorised Ish-konkurrentja e PërPuthen kundér Romeos dhe Donaldit: “Humor bùrgu, séksualízojnë vajzat”! (FOTO)

Ish-konkurrentja e PërPuthen kundér Romeos dhe Donaldit: “Humor bùrgu, séksualízojnë vajzat”! (FOTO)

Që me pjesmarrjen e saj në Përputhen, Sindi Loci e ka vërtetuar që nuk e ka problem ta thotë opinionin e saj mbi gjithçka ashtu siç e mendon, e këtë e ka bërë edhe pas programit.

Në një bisedë virtuale me njdekësit e saj në Instagram Sindi është pyetur për emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më Lër të Flas”.

Ish-konkurrentja nuk ka kursyer kritikat, duke e cilësuar si një emision ku séksualizohen vajzat dhe bëhet humor bùrgu.

Sindi ka shkruar:

“Emision pa asgjë të veçantë, intervista të zakonshme, humor “bùrgu”, skeçe të kopjuara copy-paste nga italianët (mos më bëni të flas për séksùalízimin që i bëjnë femrës). Vetëm në Shqipëri ndodhin që emisione të tilla të marrin duartrokitje dhe klikime…

Tema kryesore në çdo episod është çifti i famshëm! Pra me pak fjalë, emision sipas mendimit tim, pa pikë kuptimi! Megjithatë, nuk dua të gjýkoj, thjesht po shpreh mendimin tim. Mund të jem dhe plotësisht gabim!”'Humor burgu, kopjojnë italianët, flitet vetëm për

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!