Ballina Magazina Shérri i famshëm më Clevion, reàgon për herë të parë Noizy! (FOTO)

Shérri i famshëm më Clevion, reàgon për herë të parë Noizy! (FOTO)

Reperi Noizy është përfshirë në një sherr së fundi. Në videot që po qarkullojnë në rrjetet sociale ai shihet teksa gòdet reperin tjetër, Cllevio.

Pas zhurmës së madhe që kjo shkàktoi Noizy ka reaguar me një postim në story.

Ai është shprehur se është djalë me tradita dhe se nuk lejon asnjeri të oféndojë familjarët e tij.

Cllevio Serbiano Takon Babain E Noizy Ne Durres ‼️ - YouTube

“Mos ma merr mirësjelljen time për dobési. Gëzoj respekt nga e gjithë bota dhe shpesh herë anashkaloj njerëz pa tru dhe moral. Por kjo s’do të thotë asnjë moment që mund ta téprosh deri në pikën, ku ti kushdo qofsh, të oféndosh familjen time ose familjarët e rrethit tim. Jam djalë me tradita dhe zakone shqiptari. Ju lutem mos e harroni këtë gjë kurrë”- u shpreh ai.

Noizy ka shkruar poshtë, “jeta vazhdon”, duke nénkuptuar se do e lejë pas krahëve këtë ngjàrje të shémtuar.

Akoma nuk dihen arsyet që e shtýnë reperin drejt këtij veprimi.

Sipas postimeve të reperit, Cllevio i ka përsëritur disa herë këto veprime edhe pasi kërkonte falje.

“Dhe nuk ka ndodh në shpi por në rrugë. Kanë hyrë brenda në lokal duke bërë si të fort deri sa dola jashtë. E kemi parë sa herë ka kërku falje dhe mbas 30 minutash prapë duke shàrë. I kemi pa të gjitha. Kto lajka nuk ua blen kush.”

Ai foli dhe për akùzat se e sùlmoi atë teksa ishte vetëm. Noizy tha se ai nuk ishte vetëm por me 4 makina dhe se ishin shokët e vet të cilët e lanë në bàltë dhe filmuan video.

“Ju siguroj që vetëm nuk ka qenë, por 4 makina plot me çuna dhe vetëm 2 veta i dolën zot. Në besë e kanë prérë shokët e vet që kishin ardhur me bo video të gjithë me telefona në dorë.”

Reperi Cllevio ka qenë pjesë e grupit “TBA”, me të cilin Noizy dhe grupi i tij ishin shpesh në mosmàrrëveshje.

Nga kjo zénkë theksojmë atë me reperin Stresi, por që dyshja janë pajtuar kohët e fundit.

Në bazë të postimeve në rrjetet sociale ata mbajnë marrëdhënie të mira. Kujtojmë që Noizy po përgatitet për koncertin më të madh hip-hop në shqipëri, siç e ka cilësuar vetë dhe do mbahet në stadiumin “Air Albania”.

Reperi nuk na zbuloi shumë detaje përveç faktit se pritet që të mbahet në muajin Gusht dhe se do të ketë rreth 30 mijë pjesëmarrës.

Jo vetëm kaq por reperi ka bërë me dije se në koncert do të ketë edhe artistë internacional.Noizy do ti dhuroje shpi Cllevios ,mos e humb (Video e plote) - YouTube

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!