Ballina Magazina Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston!...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën.

Fjoralba e ka mbështetur atë gjithmonë nga jashtë, kur ishte pjesë e “Big Brother Vip”, dhe e ka suportuar gjithashtu në lídhjen e saj me Dj Dagz.

Sot Fjoralba feston ditëlindjen dhe nuk mund të mungonte urimi i Einxhel.

“Se sa të vlerësoj dhe të dua besoj e dinë tashmë të gjithë…Por ajo që ndoshta nuk dinë është se sa vajzë e fortë, inspíruese dhe luftarake je ti!

Zoti të ka falur një shpirt e mendje po aq të bukur sa fytyrën tënde solare. E adhùroj pa masë vullnetin tënd për jetën dhe ëndrrat e tua.

Qoftë ky vit një faqe ndër më të bukurat se ato që lamë pas”!

Feston sot ditëlindjen, Einxhel Shkira i dedikon fjalët më emocionuese  Fjoralba Ponarit: "Shoqja ime e guximshme..." | Top Albania Radio | It's  time

Fjoralba Ponari sot mbush plot 27 vjeç. Ajo u bë e njohur në vitin 2016, kur mori pjesë në emisionin “The Voice of Albania”, ku i mahniti të gjithë me zërin e saj. Edhe pse nuk arriti të fitonte, ajo u bë pjesë e ekranit si prezantuese.

Moderatorja e njohur ka humbur nënën e saj pak muaj më parë nga një sëmundje e rëndë.

Fjoralba nuk ka treguar detaje të mëtejshme, por e ka kaluar këtë períudhë të vështírë në privatësi me familjarët e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!