Ballina Magazina Fifi dedíkim emocíonues për Adisit: M’fal që nuk jam rujt vetëm për...

Fifi dedíkim emocíonues për Adisit: M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty! (FOTO)

Prej disa muajsh, këngëtarja e njohur, Fifi po shijon lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin, Adis Patushi.

Ata u njohën pas Fifi la lojën e “Big Brother VIP” dhe që nga ai moment janë të pandarë.

Çifti nuk ngurojnë që herë pas here t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Më fal që nuk kam qenë vetëm e jotja”, Fifi dedikim Adisit

Më e fundit është Fifi, ajo që ka ndarë disa foto në Instagram, ku shfaqen duke shkëmbyer puthje.

Ajo madje e ka shoqëruar edhe me disa fjalë tepër të ndjera.

“Përtej dashnisë ! S’jemi te parët ne jetët tona, po një gjë e di – ty ka met dediku veten. M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty, po një gjë e di – për ty do jetoj. Të gjeta çmenduria ime, dashnia që e kërkova për vite me rradhë. Të dua”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove.

M'fal që nuk jam rujt vetëm për ty”, Fifi dedikim të dashurit – BotaPress

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!