Ballina Magazina Fifi 'LIVE' me Trixen flet për marrëdhonien me të dhe Donaldin! (VIDEO)

Fifi ‘LIVE’ me Trixen flet për marrëdhonien me të dhe Donaldin! (VIDEO)

Shumë marrëdhënie, si miqësie apo dashurore u krijuan në shtëpinë e “Big Brother Vip”, por pas mbarimit të emisionit shumë prej tyre nuk i rezistuan dot kohës.

E tillë ishte dhe ajo mes Beatrixës dhe Donaldit e cila mori fund menjëherë pas daljes dhe jo me pak zhùrmë.

Por Beatrixa vazhdon të mbajë marrëdhënie të mira me Fifin, ish-konkurenten tjetër, me të cilën janë takuar dhe kanë vendosur të bëjnë një “live” së bashku.

Ndër pyetjet e shumta nuk mund të mungoni dhe ato për “Big Brother” ku dikush e ka pyetur Fifin për tatuazhin që ka bërë njësoj me Donaldin.

Fifi nuk ka ngurruar të marrë lejen e Beatrixës para se të flasë për personin në fjalë.

“Trixa është këtu por unë do flas për këtë punë. E kam filoqylin këtu dhe filoqyli nuk ka qenë vetëm për mua e Donaldin. Kemi qenë unë dhe disa të tjerë që e duam shiun. Por e kemi bërë vetëm unë e Donaldi”- u shpreh këngëtarja.

Fifi gjithashtu ka sqaruar marrëdhonien e saj me Donaldin pas pyetjeve të shumta.

“Shoqëria ime me Donaldin vazhdon, edhe me Trixën vazhdon. Unë nuk e kam njohur as Trixën nga Donaldi e as Donaldin nga Trixa. I kam njohur të dy në situata të ndryshme por jemi afruar më shumë në BBV. Kam vendosur t’i vazhdoj miqësitë me të dy”- përfundoi ajo.

Por si reagoi Beatrixa kur i përmendën Donaldin?

Video is being released that is spreading fast / Fifi talks about Donald in  Beatrix's eyes, see her epic reaction - Gossip

Trixa dukej mjaft e qetë dhe e qeshur teksa pohonte me kokë fjalët e Fifit.

Por ajo mesa duket ka vendosur që vetë të mos flasë për këtë temë pasi nuk shtoi ndonjë koment.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!