Ballina Magazina Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje.

Teksa ishte i ftuar në emisionin “E diell”, Mentori u shpreh se vazhdon të mos ketë asnjë kontakt me Fifin dhe tha se nuk ia vlen të flitet më për atë gjë.

“Nuk kam komunikim apo kontakte. Nuk ka qenë asgjë e rëndësishme. Ishte thjesht një votim tek “Kënga Magjike” dhe nuk ia vlen të flasim për atë gjë”- u shpreh ai.

Pas sherrit të bujshëm, a janë pajtuar Mentor Haziri dhe Fifi? - Lifestyle

Çdo gjë nisi në edicionin e “Kënga Magjíke” në vitin 2018, kur Mentori komentoi performancën e Fifit dhe cilësoi se ajo kishte stònuar.

“Thjesht ka qenë performanca më e dobët e festivalit, stonatura ka qenë e jashtëzakonshme. Mendoj që ka qenë një ndër performancat më të dobëta. Nuk ishte kënga e kéqe vetëm se performanca nuk ka qenë për t’u lëvduar.

Diçka ndodhi me Fifin dhe Kreshën me mikrofonin dhe dëgjuesin. Fifi nuk ka qenë në më të mirën e mùndshme për shkàk të stonaturës”- pati thënë Mentori.

A janë pajtuar Fifi dhe Mentor Haziri katër vite pas sherrit tek “Kënga Magjike”? - SHOWBIZ

Nuk pati vonuar përgjigjja e Fifit e cila e ka quajtur “ulje” deklaratën e tij që artistët merren vesh me njëri-tjetrin për pikët.

Fifi i tha Mentorit se nuk është në formën e tij më të mirë artistike siç ishte kur këngët ia prodhonte Flori Mumajesi.

Që atëherë dy këngëtarët kanë patur mjaft debàte nëpër rrjetet sociale dhe mesa duket nga deklarata e fundit nuk e paskan gjetur gjuhën e përbashkët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!