Ballina Magazina Erjon Velija publikon videon e Luanit të Kopshtit Zoologjik, Luana Vjollca i...

Erjon Velija publikon videon e Luanit të Kopshtit Zoologjik, Luana Vjollca i bën komentin EPIK! (FOTO)

Pak ditë më parë Erion Veliaj Dhe kryeministri Edi Rama hapën dyert e koshtit të ri zoologjik i cili është rikonstruktuar me 7.4 miliardë lekë të vjetra.

Kopshti zoologjik ka rikthyer kafshët e egra që fëmijët i duan shumë dhe një prej tyre është luani, mbreti i kafshëve.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka publikuar një video nga Parku i ri Zoologjik i Tiranës, ku duket luani brenda kafazit.

Në këtë postim bie në sy dhe komenti i moderatores Luana Vjollca, e cila ka shkruar:

“Po kërkon për mua më duket”.

Veliaj i është përgjigjur komentit të moderatores me disa emoji duke qeshur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!