Ballina Magazina Enca flet hapur për akùzat e “Dubai Porta Potty”! (VIDEO)

Enca flet hapur për akùzat e “Dubai Porta Potty”! (VIDEO)

Tema famëkéqe e “Dubai Porta Potty” u risoll përsëri në qendër të vëmendjes.

Bëhet fjalë për vajza të famshme apo influencers të cilët shkojnë në Dubai dhr përdoren si “tualete humanë”, Burra tepër të pasur orgànizojnë festa të çméndura dhe paguajnë shifra të mëdha për të kënaqur këto kërkesa të pazakonta.

Menjëherë pas videove vírale shumë njerëz nisën të vëndosin gishtin tek shumë personàzhe të cilët janë parë në Dubai shpesh.

Me pushime ne Dubai, Enca zbulon e emocionuar boksierin e famshëm që ka  pranë (FOTO LAJM) - Albeu.com

Ndër to ishte dhe këngëtarja Enca e cila nuk duroi por u shpreh në Instagram mjàft e índínjuar nga mesazhet dhe komentet që ka marrë.

Mbrëmë Enca ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe gra”, ku komentoi sërish për këtë temë.
Ajo tha se reagimi i saj nuk kishte ardhur se “i kishte djégur”, por sepse emri i saj ishte përfshírë në diçka të tillë.

Ajo tha se një vajzë nuk ka nevojë të ketë dashnor apo të bëjë gjëra të tilla që të shkojë me pushime.

Enca vazhdon aventurën në Dubai, shfaqet në krahë me sheikun e famshëm arab  - GazetaBlic

Enca gjithashtu shtòi se ishte prekur nga dashakéqësia e njerëzve dhe se sipas saj kjo gjë nuk ndodh vetëm në Dubai por kudo në botë, e madje dhe në Shqipëri.

Këngëtarja gjithashtu ka folur për komentet e shumta që merr për peshën e saj.

Ajo u shpreh se nuk i bëjnë përshtýpje dhe se ndonjëherë ndihet si “femra më e bukur në botë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!