Ballina Magazina 'E gjeta burrin!'/ Beniada bën postimin e çuditshëm në rrjetet sociale! (FOTO)

‘E gjeta burrin!’/ Beniada bën postimin e çuditshëm në rrjetet sociale! (FOTO)

Më anë të një Instastory Beniada na prezantoi të gjithëve me burrin e saj.

Ajo ka postuar një video të trajnerit të palestrës, Jose Ramos i cili shfaqet duke kërcyer.

“E gjeta burrin, @lindajakic. Është ok?”- shkruan Beniada.

Beniada Nishani është rikthyer në Itali për disa kohë pas eksperiencës së saj në televizonet shqiptare.

Si duket ky rikthim nuk ka qenë aspak i mirë për të pasi është përballur me një situatë jo të këndshme.

Beniada ka treguar në Instagram-in e saj se ka debatuar me komshien pasi i kishte zénë garazhin e makinës.

Deklarata e bujshme e Beniadës në BBV: Ndërrojini burrat çdo një muaj e  bëni qejf, mos u martoni se po u bëtë me fëmijë… – Balkanweb.com – News24

Pas sherrit e gjithë situata ka kaluar në oféndime. Beniada e ka zbutur të gjithën me pak nota humori duke thënë se ka qenë gati t’i hídhte një kovë me ujë në kokë teksa ka shtuar se e gjithë situata e ka bërë shumë nérvoze.

“Sa erdha në Itali u zura me komshien sepse kishte vendosur makinën te garazhi im. Thirra polícinë. Vëllai im shkoi t’i thoshte mos ta vendoste më aty makinën herën tjetër. Por, ajo filloi ta shànte me fjàlë të réndë. Madje, na shàu edhe se ishim shqiptarë. Unë mora telefonin dhe bëra regjistrime sepse nëse dikush të shàn pa arsye në Itali dënòhet me gjòbë nga 1 mijë euro e lart.

Nuk toleroj dot kur dikush të oféndon, shàn, léndon pa asnjë arsye. Isha gati ta lagia me një kovë ujë. Kështu aventura ime në Itali sa erdha, plàsi shérri. Kjo situatë më bëri nérvoze.“– ka treguar Beniada duke pérdorur nota humori.

Beniada intimate PHOTOS come out with her ex-fiancé / Who is the famous  Juventus footballer and former Milan captain: He still loves me, I lived  for 7 years and when I was

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!