Më anë të një Instastory Beniada na prezantoi të gjithëve me burrin e saj.

Ajo ka postuar një video të trajnerit të palestrës, Jose Ramos i cili shfaqet duke kërcyer.

“E gjeta burrin, @lindajakic. Është ok?”- shkruan Beniada.

Beniada Nishani është rikthyer në Itali për disa kohë pas eksperiencës së saj në televizonet shqiptare.

Si duket ky rikthim nuk ka qenë aspak i mirë për të pasi është përballur me një situatë jo të këndshme.

Beniada ka treguar në Instagram-in e saj se ka debatuar me komshien pasi i kishte zénë garazhin e makinës.

Deklarata e bujshme e Beniadës në BBV: Ndërrojini burrat çdo një muaj e  bëni qejf, mos u martoni se po u bëtë me fëmijë… – Balkanweb.com – News24

Pas sherrit e gjithë situata ka kaluar në oféndime. Beniada e ka zbutur të gjithën me pak nota humori duke thënë se ka qenë gati t’i hídhte një kovë me ujë në kokë teksa ka shtuar se e gjithë situata e ka bërë shumë nérvoze.

“Sa erdha në Itali u zura me komshien sepse kishte vendosur makinën te garazhi im. Thirra polícinë. Vëllai im shkoi t’i thoshte mos ta vendoste më aty makinën herën tjetër. Por, ajo filloi ta shànte me fjàlë të réndë. Madje, na shàu edhe se ishim shqiptarë. Unë mora telefonin dhe bëra regjistrime sepse nëse dikush të shàn pa arsye në Itali dënòhet me gjòbë nga 1 mijë euro e lart.

Nuk toleroj dot kur dikush të oféndon, shàn, léndon pa asnjë arsye. Isha gati ta lagia me një kovë ujë. Kështu aventura ime në Itali sa erdha, plàsi shérri. Kjo situatë më bëri nérvoze.“– ka treguar Beniada duke pérdorur nota humori.

Beniada intimate PHOTOS come out with her ex-fiancé / Who is the famous  Juventus footballer and former Milan captain: He still loves me, I lived  for 7 years and when I was

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!