Ballina Magazina E donin të gjithë, ish-konkurrentja e PërPuthen bëhet nënë për herë të...

E donin të gjithë, ish-konkurrentja e PërPuthen bëhet nënë për herë të parë! (FOTO)

Ish-konkurrentet e programit “PërPuthen” vazhdojnë të tërheqin vëmëndjen portaleve nëpërmjet postimeve në rrjete sociale duke qëndruar shumë aktiv në mënyrë që të rrisin sa më shumë edhe numrin e ndjékësve të tyre.

Rasti në fjalë është i konkurentës së fundit të pranuar në program, Aristela Leka, e cila pavàrësisht këtij fakti nuk mbeti aspak mbrapa krahas konkurrénteve të tjerë edhe pas mbarimit të programit.

Ajo është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka publikuar një Instastory ku duket dora e të birit.

Ish-konkurrentja e PërPuthen bëhet nënë

Kënga në sfond është ajo e Alban Skënderaj dhe Miriam Canit “Dhurata”, ndërsa Artistela ka fshehur datën e saktë se kur ka lindur, duke e mbuluar numrin me një zemër të bardhë.

Ish-konkurrentja doli single nga programi i dashurisë, pavarësisht se ishte gati të krijonte një marrëdhënie me Princin.

Nuk dihet se cili është partneri i saj.Ish-konkurrentja e PërPuthen bëhet nënë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!