Ish-konkurrentet e programit “PërPuthen” vazhdojnë të tërheqin vëmëndjen portaleve nëpërmjet postimeve në rrjete sociale duke qëndruar shumë aktiv në mënyrë që të rrisin sa më shumë edhe numrin e ndjékësve të tyre.

Rasti në fjalë është i konkurentës së fundit të pranuar në program, Aristela Leka, e cila pavàrësisht këtij fakti nuk mbeti aspak mbrapa krahas konkurrénteve të tjerë edhe pas mbarimit të programit.

Ajo është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka publikuar një Instastory ku duket dora e të birit.

Ish-konkurrentja e PërPuthen bëhet nënë

Kënga në sfond është ajo e Alban Skënderaj dhe Miriam Canit “Dhurata”, ndërsa Artistela ka fshehur datën e saktë se kur ka lindur, duke e mbuluar numrin me një zemër të bardhë.

Ish-konkurrentja doli single nga programi i dashurisë, pavarësisht se ishte gati të krijonte një marrëdhënie me Princin.

Nuk dihet se cili është partneri i saj.Ish-konkurrentja e PërPuthen bëhet nënë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!