Ballina Magazina E dinim se ishte mbesa e ish-presidentit të ndjerë Bujar Nishani, Beniada...

E dinim se ishte mbesa e ish-presidentit të ndjerë Bujar Nishani, Beniada habit me deklaratën e saj! (FOTO)

Beniada u bë një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”,.

Mirëpo së fundmi ajo është përbàllur me krítíka nga ndjékësit e saj, pasi nuk mbajti zi në Instagram për vdékjen e ish-presidentit Bujar Nishani.

Me një Instastory ajo ka sqaruar se ish-presidenti është kushuriri i babit të saj dhe nuk ka patur kurrë fati ta takojë nga afër, ndërkohë që ka théksuar se dhímbja nuk shprehet në Instagram.

Beniada mbesa e Bujar Nishanit me mesazh prekës: Fiona, zemra ime është me  ty – Epoka e Re

Teksa një nga ndjekësit i shkruan, “Beniada sido që të keni shkuar me familjen e xhaxhi Bujarit t’i duhet ta kishe nxjérrë te faqja jote se ai është gjàku jot, mos i humb vlerat që ke marrë”, Beniada sqaron,

“Me shumë dashuri dua t’ju tregoj se respekti dhe dhímbja për një person që nuk është mes nesh, nuk tregohet nga Instagrami. S’e kam pasur fatin asnjëherë ta njoh nga afër, nuk ishte xhaxhai im, por kushëriri i babit.

Mendoj se komentet në këto raste është më mirë t’i mbani për vete. Çdo gjë që unë publikoj është pjesë e punës time. faleminderit për mirëkuptimin, ju kam shumë xhan”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!