Beniada u bë një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”,.

Mirëpo së fundmi ajo është përbàllur me krítíka nga ndjékësit e saj, pasi nuk mbajti zi në Instagram për vdékjen e ish-presidentit Bujar Nishani.

Me një Instastory ajo ka sqaruar se ish-presidenti është kushuriri i babit të saj dhe nuk ka patur kurrë fati ta takojë nga afër, ndërkohë që ka théksuar se dhímbja nuk shprehet në Instagram.

Beniada mbesa e Bujar Nishanit me mesazh prekës: Fiona, zemra ime është me  ty – Epoka e Re

Teksa një nga ndjekësit i shkruan, “Beniada sido që të keni shkuar me familjen e xhaxhi Bujarit t’i duhet ta kishe nxjérrë te faqja jote se ai është gjàku jot, mos i humb vlerat që ke marrë”, Beniada sqaron,

“Me shumë dashuri dua t’ju tregoj se respekti dhe dhímbja për një person që nuk është mes nesh, nuk tregohet nga Instagrami. S’e kam pasur fatin asnjëherë ta njoh nga afër, nuk ishte xhaxhai im, por kushëriri i babit.

Mendoj se komentet në këto raste është më mirë t’i mbani për vete. Çdo gjë që unë publikoj është pjesë e punës time. faleminderit për mirëkuptimin, ju kam shumë xhan”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!