Ballina Magazina Donaldi rréfen vështírësínë që kaloi gjatë fëmijërisë me Romeon: U trémbëm shumë!...

Donaldi rréfen vështírësínë që kaloi gjatë fëmijërisë me Romeon: U trémbëm shumë! (VIDEO)

Donald Veshaj vijon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas daljes nga shtëpia e BBV.

Së fundmi, në programin e tij “Më lër të flas”, teksa ka qenë duke biseduar me Arbër Hajdarin, Donaldi ka ndarë një detaj nga fëmijëria e tij.

Ai ka treguar një episod të vështírë nga fëmijëria e tij dhe e Romeos në Vlorë.

“I njëjti problem ka qenë edhe për ne në Vlorë. Sidomos periudhën e 97-98-tës.

Bile ne kemi edhe një histori, kur unë dhe Romeo kemi qenë duke fjetur dhe bie një grànatë dore në oborrin e shtëpisë.

Ne trémbemi aq shumë sa kalojmë në temperaturë të lartë dhe që pas asaj kohe, pas trémbjes ne detyrohemi të vemë syze. Temperatura e lartë kaloi në sy si i thonë dhe shumë periudhë e síkletshme,”-tha Donaldi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!