Ballina Magazina Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme.

Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit nga polícia e Kosovës.

Nga një live në Instagram, reperi tha:

Qa t'thanë o bir”, Don Xhoni publikon foto me shokun që ia arrestuan –  Gazeta Alo

“Gjithçka është në rregull, nën kontroll, gjithçka është stabile, respekte për Polícinë e Kosovës dhe sjelljen e tyre”.

Agron Borovci, zédhénësi i Polícisë për rajonin e Prishtinës, tha se reperit i janë gjetur dhe sekùestrùar një àrmë dhe gjashtë físhekë.

Kujtojmë se disa kohë më parë, reperi u shoqërua nga polícia për akùzën e àrmëmbàjtjes pa leje.

Don Xhoni nis punë për krijimin e ri! - Bota Sot

“Sot rreth orës 15:15, në rrugën “Tahir Zajmi” në Prishtinë, pas një kontrolli të detajuar të ùshtrùar ndàj një personi, policia ka arritur të gjejë dhe sekùestròjë një revòle të tipit Zàstàva, kalíbër 7.65 mm, si dhe gjashtë copë físhekë, kalíbër 7.65 mm”, tha ai.

22-vjeçari u shoqërua më pas në stacíonin polícor.

“I dyshuari Xh. I, mashkull, 22 vjeç, shtetas i Republikës së Kosovës, është shoqëruar në stacíonin polícor, për t’u proceduar më tej, konform rekomandimeve të pròkurorit të shtetit”, tha Borovci.

Don Xhoni arrestohet nga Policia ( pse policia don ta arrestoj Don Xhonin )  - YouTube

 

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!