Ballina Magazina Do jetë hiti i verës! Xhensila dhe Noizy bashkojnë forcat me...(VIDEO)

Do jetë hiti i verës! Xhensila dhe Noizy bashkojnë forcat me…(VIDEO)

Të gjithë këngëtarët kanë paralajmëruar për hite këtë verë dhe në fakt të gjitha këngët që janë publikuar deri tani janë shumë të bukura.

Dy artistët e radhës që kanë premtuar se kënga e tyre do kthehet në refrenin e preferuar të shqiptarëve.

Xhensila Myrtezaj dhe Noizy kanë paralajmëruar hitin e verës dhe të gjithë fansat po e presin me padurim.

Zbuloni pak nga prapaskenat e  këngës së re të Noizyt

Ata kanë publikuar një pjesë nga kënga e cila ka përfunduar dhe tashmë është duke u xhiruar, madje pak nga xhirimet i kanë ndarë dhe me ndjekësit.

“Sot në aksion për notat që do ju shoqërojnë gjithë netët e verës tuaj,’ – shkruhej në postimin e përbashkët të artistëve.

Kënga është plot ritëm dhe ashtu si çdo projekt i artistëve pritet të jetë kolona zanore e çdo clubi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!