Ballina Magazina Dafina dhe Kida 'thùmbojnë' keq artistët që bëjnë pas bashkëpunimeve! (VIDEO)

Dafina dhe Kida ‘thùmbojnë’ keq artistët që bëjnë pas bashkëpunimeve! (VIDEO)

Jo të rralla janë rastet ku dy apo më shumë artistë kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin në projekte muzikore e më pas relatat mes tyre janë prishur.

Por krahas këtij fenomeni është edhe ai i “të flasësh pas krahëve për mikun tënd”.

Ndalur te kjo e fundit, Dafina Zeqiri dhe Kida kanë íronízuar të gjithë kolegët e tyre që e bëjnë këtë gjë.Çfarë nuk shkoi me këngën e re? U shfaqën si mekanike joshëse, fansat prisnin më shumë nga Dafina dhe Kida – Abc News

Në videon e postuar në Instagramin e saj, Dafina shfaqet teksa “tallet” dhe imiton Kidën në këngën e tyre të re.

Videoja përfundon me fjalinë: “imagjino të ishte këtu…”

Pas pak minutash edhe Kida poston video nga i njëjti vend teksa në sfond dëgjohet zëri i Dafinës me fjalët që shprehu tek videoja e saj.

E gjitha kjo ishte në kuadrin e shakasë nga vajzat të cilat po shijojnë disa ditë pushime së bashku.

Vetëm pak ditë më parë dyshja publikuan edhe bashkëpunimin e tyre me titull “Luje belin”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!