Këngëtarja Aurela Gaçe ka qenë e ftuar në programin “Goca dhe Gra” ku ka folur për jetën e saj personale dhe profesionale.

Gjatë intervistës, ajo ka folur edhe për pòmpat që bën shpesh nëpër koncertet e saj.

Aurela tha se ajo bën pòmpa teksa këndon ndërkohë sot është një brez që di vetëm të kërcejë ‘twerk’ në skénë.

“Bëj pòmpa në koncert duke kënduar se janë një brez që vetëm bën twérk, mirë bëjnë se e drédhin por janë play back, mirë bëjnë nuk jam kundra, por edhe të këndojnë. Unë që nuk bëj dot twérk se më zuri vonë , unë e bëj për të treguar fòrcën e gruas e një njeriu që po të dojë gjithçka arrihet. Nuk është kollaj të hídhesh, provoni që të hidheni dy minuta…E nisa me shaka”, tha Aurela.

Nga ana tjetër, Aurela ka treguar me humor edhe një ‘sékret’ të Eli Farës.

“Unë sportet ekstreme nuk i dua, kur shoh njerëz që hídhen nga lartësitë apo me trena të shpejtë unë nuk i dua, më pushon zemra, nuk i dua. Për shembull në makinë jam shumë e qetë eci shumë avash. E kundërta kam mikeshën time të ngushtë Eli Farën, është aq e qetë por në makinë është gàngster. Edhe Skerdi është shumë i qetë ama në makinë i them ‘të lutem ule shpejtësinë’”, theksoi këngëtarja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!