Ballina Magazina 'Brez që di të bëjë vetëm twérk'/ Shpérthén kéq Aurela Gaçe! (VIDEO)

‘Brez që di të bëjë vetëm twérk’/ Shpérthén kéq Aurela Gaçe! (VIDEO)

Këngëtarja Aurela Gaçe ka qenë e ftuar në programin “Goca dhe Gra” ku ka folur për jetën e saj personale dhe profesionale.

Gjatë intervistës, ajo ka folur edhe për pòmpat që bën shpesh nëpër koncertet e saj.

Aurela tha se ajo bën pòmpa teksa këndon ndërkohë sot është një brez që di vetëm të kërcejë ‘twerk’ në skénë.

“Bëj pòmpa në koncert duke kënduar se janë një brez që vetëm bën twérk, mirë bëjnë se e drédhin por janë play back, mirë bëjnë nuk jam kundra, por edhe të këndojnë. Unë që nuk bëj dot twérk se më zuri vonë , unë e bëj për të treguar fòrcën e gruas e një njeriu që po të dojë gjithçka arrihet. Nuk është kollaj të hídhesh, provoni që të hidheni dy minuta…E nisa me shaka”, tha Aurela.

Nga ana tjetër, Aurela ka treguar me humor edhe një ‘sékret’ të Eli Farës.

“Unë sportet ekstreme nuk i dua, kur shoh njerëz që hídhen nga lartësitë apo me trena të shpejtë unë nuk i dua, më pushon zemra, nuk i dua. Për shembull në makinë jam shumë e qetë eci shumë avash. E kundërta kam mikeshën time të ngushtë Eli Farën, është aq e qetë por në makinë është gàngster. Edhe Skerdi është shumë i qetë ama në makinë i them ‘të lutem ule shpejtësinë’”, theksoi këngëtarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!