Ballina Magazina Bora Zemani largohet nga 'PërPuthen', ja kush e zëvendëson! (FOTO)

Bora Zemani largohet nga ‘PërPuthen’, ja kush e zëvendëson! (FOTO)

Tashmë dihet që sezoni i ardhshëm i “PërPuthen” do të pésojë ndryshime të mëdha, jo vetëm në format, por edhe në autòrsinë e programit dhe në moderim.

Autòrja e 3 sezoneve, përfshi këtë aktualin, Olsa Muhameti e ka deklaruar para disa kohësh që ky do jetë sezoni i fundit që bën këtë emision, sepse ka nevojë për pushim.

Por, sipas informacioneve tona nuk do të iki vetëm Olsa nga ‘PërPuthen’, por edhe moderatorja Bora Zemani.

Emisionin e hap Ana, Bora Zemani ikën nga 'PërPuthen'? Ja e vërteta! | Juda.al

Kjo e fundit është vënë pak në pòzitë të vështirë në Top Channel kohët e fundit për shkàk të asaj që ka ndodhur me Donaldin në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’.

Në puntatën e të dielës së kaluar në ‘Fun Club’, moderatorja Dojna Mema pohoi që Bora kishte “shfrýtëzuar” njohjet që ka në Top Channel për t’i dërguar shenjën që priste rej kohësh Donaldi, por produksioni i ‘BBV’ nuk e kishte lejuar, duke i thënë që këtë gjë ta bënte publikisht.

Gjithashtu në reagimin e bujshëm që Bora bëri për situatën mes saj, Donaldit dhe Beatrixës, ia hòqi peshën e fajit Donaldit, duke kërkuar që ta mos ta gjýkonim atë dhe duke nënkuptuar që fajin kryesor për gjithë situatën që ndodhi e kishte produksioni i ‘BBV’.

A do kemi përputhje për ty, Bora Zemanin dhe Arjan Konomin?” Olsa Muhameti i përgjigjet pyetjes - Bota Sot

Nga tani kanë nisur fjalët e para se kush do te jetë autòrja dhe prezantuesja e sezonit të ri të Përputhen. deri më sot qarkullojnë dy pista.

Pista e parë mban emrin e Luana Vjollcës, e cila pak ditë më parë deklaroi largimin nga Top Channel pasi mbylli me sukses për të disatën sezon rresht “Shiko kush luan me mua”, një super emision që gjithmonë ishte “top” me audiencën.

Me lëvizjet e fundit që kanë ndodhur në këtë televizion dhe me largimin e Ben Blushit, nuk përjashtòhet rikthimi i Luanës, pasi ajo ka një marrëdhënie të shkëlqyer me familjen Hoxha, pronarët e Top-it.

Luana do të jetë jo vetëm prezantuesja e ‘PërPuthen’ por edhe autòrja e saj, njësoj siç ka qenë edhe në “Shiko kush luan”.

Prej kohësh, përmes postimeve në rrjetet sociale, Luana na ka paralajëmruar që do vijë me një projekt të ri në televizion, që do jetë projekti më i réndésishëm në karrierën e saj televizive.

Me ardhjen e Luanës në krye të këtij formati, pretendohet nga drejtuesit që të arrijnë audiencën e sezonit të kaluar, pasi ‘PërPuthen’ i këtij sezoni ka qenë shumë zhgénjyes deri tani.

Klea Huta e thotë hapur: Ja kush do të fitojë 'Big Brother VIP'! - Priza.al

Më parë Luana ka qenë shumë pranë realizimit të një spektakli “dating” me patentë tjetër, kështu që nuk përjashtòhet mundësia që emisioni të mos quhet më “PërPuthen”.

Pista B, ka të bëjë me dy emra të tjerë që janë Zefina Hasani dhe Klea Huta. Zefina ka qenë edhe më parë autòre dhe bashkëautòre në disa emisione të Top Channel si “The Voice”, “Hell’s Kitchen”, “Pasdite” etj, ndërsa Klea që aktualisht drejton “Këngë moj” në Vizion +, do të ishte prezantuesja e duhur për një format si ‘Përputhen’.

E sigurt është që ‘PërPuthen’ do të pësojë ndryshime drastike, por ende na duhet të presim për të mësuar se kush do jenë drejtuesit e rinj, Luana apo Zefina me Klean.

Big Brother 7”, Zefina Hasani kandidaturë për autore - Kultura

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!