Ballina Magazina Bora dhe Donaldi janë ribashkuar, këto pamje të pa publikuara e vërteton!...

Bora dhe Donaldi janë ribashkuar, këto pamje të pa publikuara e vërteton! (VIDEO)

Është folur gjatë në rrjet për marrédhénien mes Borës dhe Donaldin dhe çfarë ka qarkulluar kryesisht së fundmi është lajmi për ribashkimin e tyre.

Moderatorja dhe aktori janë parë bashkë në Genova të Italisë duke bërë pazar dhe kjo ishte mjaftueshëm për të thënë se janë bashkë pavàrësisht çfarë ka ndodhur mes tyre.

Së fundmi Bora është parë me djalin e saj Arborin duke shëtitur qenin e Donaldit.

Një tjetër video që tregon se Bora dhe Donaldi janë

Nga e dimë ne se bëhet fjalë për qenin e Donaldit?

Aktori u surprizua brenda Big Brother Vip me qenin e tij dhe imàzhet përkojnë.

Mbetet të shihet se edhe sa do vazhdojnë të mòhojnë rikthimin e tyre. Për më shumë mund të shihni videon.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!