Ballina Uncategorised Ups! Beniada nxòri 'padashje' Megi Pojanin se është në lídhje me Endri...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes.

Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka bërë ndonjë konfirmim të lajmit.

Megi dhe Endri janë me pushime dhe kanë postuar foto në rrjete sociale, pikërisht nga të njëjtat ambiente.

Çift i bukur”/ Beniada 'nxjerr zbuluar' Megi Pojanin, konfirmon lidhjen e saj me futbollistin e kombëtares

Fotot u bënë shkàs pikërisht për ngrítjen e dyshímeve se Megi dhe Endri janë në një lídhje.

Së fundmi, Beniada Nishani i ka nxjérrë ‘sékrétin’ Megit gjatë “Procesit Sportiv”.

Edi Manushi e ka ngàcmuar paksa Beniadën, duke e pyetur për lajmin që po përflitet gjithandej për Megin.

Biseda:

Edi Manushi: Ke folur me Megin për këtë histori?

Beniada: Tani unë aty e kuptova të them të vërtetën. Por çift i bukur (qesh)… nuk e di nëse janë por që çifti i bukur.

Edi Manushi: Pra qenkan çift e tha Beniada Nishani!

Beniada: Obobo do na rràfi Megi do na kàpi për flokësh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!