Ballina Magazina Beatrix dhe Luana bëhen bashkë! Ja për çfarë bëhet fjalë! (VIDEO)

Beatrix dhe Luana bëhen bashkë! Ja për çfarë bëhet fjalë! (VIDEO)

Bukuroshet e ekranit, Beatrix Ramosaj dhe Luana Vjollca janë bërë së fundmi bashkë.

Mësohet se sot në mbrëmje, vajzat do të bashkëbisedojnë rreth temës së bullízmít dhe tràumës.

Beatrix ka ndarë më herët edhe një video me ndjékësit e saj, duke treguar se sa shumë është bullízuar që kur ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania”.

Kam qëndruar për 100 ditë e izoluar", Luana Vjollca "zbërthen" Beatrix  Ramosajn pas BB VIP (VIDEO) - Albeu.com

Pasi foli gjatë në një video, Trixa shpërndau edhe një mesazh më herët. Ju kujtojmë shkrimin e saj më herët:

Dua tu drejtohem sot të gjithë njerëzve që më ndjekin dhe atyre që s’më ndjekin, atyre që më duan dhe atyre që s’më duan!

Jam pjesë e kësaj industrie që nga mosha 15-vjeçare. Daljet e mia publike kanë qenë shumë të limituara. Asnjëherë s’kam qenë pjesë e skandaleve. Asnjëherë nuk jam përfshirë në debate online. Nuk kam dhënë shumë intervista. Mirëpo 3 muajt e fundit, mbase më shumë, është abuzuar pafund me emrin tim. Jam mallkuar unë, është mallkuar familja ime, gjithë njerëzit që më kanë mbështetur.

Kisha vendour të hesht. Mendoja si do e përballoja gjithë këtë tensíon, por e shoh që thjesht nuk po mbaron për mua. Nuk do doja kurrë që as unë dhe as të tjerët të bullízoheshín, apo sùlmoheshin në emrin tim. Të tregojmë qytetari e të ndërgjegjësohemi për gjërat që shkruajmë!

Luana Vjollca dhe Beatrix Ramosaj behen bashke! Çfare do te sjellin dy  vajzat mbremjen e sotme? | Loki Magazine

Kam héshtur shumë po nuk do hésht më!

Dua të jem shembull i mirë për vajzat edhe gratë! T’iu tregoj që duhet t’i dalim zot vetes dhe mos ta ulim kokën e të pranojmë dhunën përfshirë edhe atë online.

Nga sot e tutje çdo portal që do mundohet të më príshë imazhin, çdo individ që do më oféndojë ose kércénojë do përbàllet me pàsoja lígjore.

Luana Vjollca dhe Beatrix Ramosaj folën për bulizmin - KOHA.net

Faleminderit njerëzve që më kanë mbështetur, të gjithë atyre që janë me mua sot! Do ju lutesha gjithëve të mendohemi mirë para se ta themi fjalën! Të bëhemi më të mirë me njëri-tjetrin! Të duam më shumë njëri-tjetrin! Një jetë kemi. Duajeni më shumë njëri-tjetrin!

Shihemi me projekte të ardhshme!

Ndërkohë, sonte Luana dhe Beatrix do t’i rikthehen sërish kësaj teme mjaft delikate por aktuale.

“Sonte, në orën 20:30-live në Instagram, Luana Vjollca së bashku me Beatrix Ramosaj, do të bashkëbisedojnë rreth temës së Bullízmít dhe Truàmës. Stay Tuned”, shkruhet në faqen e “Thuaje” në Instagram.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!