Modelja Serena Sula ka thënë se fituesi i Big Brother Vip, Ilir Shaqiri e ka ngàcmuàr séksuàlisht, kur shkoi për intervistë te Top Channel.

Por nga biseda që ajo ka treguar, nuk kuptohet se kush ngàcmoi kë.

Për shembull, pasi Ilir Shaqiri i ka bërë një kompliment dhe i ka thënë se ajo duhet të ishte në Big Brother, vetë Serena e ka pyetur nëse do bënin gjë apo jo.

Ai ka dhënë përgjigje pozitive. Por a mund të quhet kjo ngàcmim?

Gazeta Metro – Serena Sula 'nxjerr' prapaskenat me Ilir Shaqirin: Më kërkoi  numrin

Ajo ishte e ftuar në emisionin “Shqipëri Live” për të folur për këngën e saj.

Ajo u shpreh se ka qenë duke bërë make-up pasi kishte një intervistë në Top Channel, ku e kishte takuar balerinin e njohur. Sipas saj, ata kanë shkëmbyer kontaktet dhe janë takuar.

“Ishte hera e parë që u takuam, kur një personi i shndrisin sytë, s’ke çfarë të thuash më. Ishim te make-up, e më tha “shyqyr na hapi sytë një femër e bukur”.

Ilir Shaqiri më ngacmoi seksualisht"- Serena Sula plas skandalin. Tregon  nëse është në një lidhje - Trending ne rrjet

 

Ku je, se nuk na u fut në BB VIP një femër e hajrit. Pastaj më tha ‘je një femër se*s apil’. Shkëmbyem numrat.

Ne jemi takuar më pas. Ça nuk ka ndodhur. Gruaja e tij në Itali çfarë ka bërë gjashtë muaj kur Iliri nuk ishte. Edhe unë e kam pëlqyer Ilirin si person.

Çdo gjë ka ndodhur me pëlqimin e njëri-tjetrit. A më the kur isha këtu me kë do bëj séks, unë thashë Ilirin dhe e plotësova dëshirën”, tha Serena.

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!