Ballina Magazina Balerina e njohur plàs 'bòmbën': Ilir Shaqiri: Më kërkoi numrin dhe…(VIDEO)

Balerina e njohur plàs ‘bòmbën’: Ilir Shaqiri: Më kërkoi numrin dhe…(VIDEO)

Modelja Serena Sula ka thënë se fituesi i Big Brother Vip, Ilir Shaqiri e ka ngàcmuàr séksuàlisht, kur shkoi për intervistë te Top Channel.

Por nga biseda që ajo ka treguar, nuk kuptohet se kush ngàcmoi kë.

Për shembull, pasi Ilir Shaqiri i ka bërë një kompliment dhe i ka thënë se ajo duhet të ishte në Big Brother, vetë Serena e ka pyetur nëse do bënin gjë apo jo.

Ai ka dhënë përgjigje pozitive. Por a mund të quhet kjo ngàcmim?

Gazeta Metro – Serena Sula 'nxjerr' prapaskenat me Ilir Shaqirin: Më kërkoi  numrin

Ajo ishte e ftuar në emisionin “Shqipëri Live” për të folur për këngën e saj.

Ajo u shpreh se ka qenë duke bërë make-up pasi kishte një intervistë në Top Channel, ku e kishte takuar balerinin e njohur. Sipas saj, ata kanë shkëmbyer kontaktet dhe janë takuar.

“Ishte hera e parë që u takuam, kur një personi i shndrisin sytë, s’ke çfarë të thuash më. Ishim te make-up, e më tha “shyqyr na hapi sytë një femër e bukur”.

Ilir Shaqiri më ngacmoi seksualisht"- Serena Sula plas skandalin. Tregon  nëse është në një lidhje - Trending ne rrjet

 

Ku je, se nuk na u fut në BB VIP një femër e hajrit. Pastaj më tha ‘je një femër se*s apil’. Shkëmbyem numrat.

Ne jemi takuar më pas. Ça nuk ka ndodhur. Gruaja e tij në Itali çfarë ka bërë gjashtë muaj kur Iliri nuk ishte. Edhe unë e kam pëlqyer Ilirin si person.

Çdo gjë ka ndodhur me pëlqimin e njëri-tjetrit. A më the kur isha këtu me kë do bëj séks, unë thashë Ilirin dhe e plotësova dëshirën”, tha Serena.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!