Ballina Magazina As PërPuthen, as Big Brother/ Sara Hoxha sapo na lajmëroi për 'show'-n...

As PërPuthen, as Big Brother/ Sara Hoxha sapo na lajmëroi për ‘show’-n më të madh që vjen në Top Channel! (VIDEO)

Sara Hoxha ka qenë dje e ftuar në “Më lër të flas”, emisionin e vëllezërve Veshaj.

Ajo foli për shtatëzaninë, jetën personale dhe projektet e reja me të cilat është angazhuar.

Ndër të tjera Sara përmendi “Dancing with the stars”. Projekti do të nisë trànsmetimin në tetor.

Dancing With the Stars” në Top Channel, Sara Hoxha zbulon detaje nga  emisioni i ri - Top Channel

Ne jemi të bindur se bëhet fjalë për një super program i cili do na mbajë të mbërthýer para ekranit.

Bëhet fjalë për një patentë ndërkombëtare që vë përpara sfidës personàzhe të njohur të botës së ekranit që provojnë aftësitë e tyre në kërcim.

E meqë jemi këtu, jemi shumë kuriozë të dimë çiftet që do krijohen nga balerinë profesionistë dhe VIP.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!