Ballina Magazina Aristela u bë nënë për herë të parë, ja gjinia dhe emri...

Aristela u bë nënë për herë të parë, ja gjinia dhe emri i bebit të ish-konkurrentja e PërPuthen! (FOTO)

Aristela Leka është konkurrentja e fundit që u bë pjesë e sezonit të dytë të “Për’puthen” por arriti të shndërrohet në protagoniste krahas vajzave të tjera që kishin kohë si pjesë të programit.

Ajo që ka qëndruar në heshtje kohëve të fundit ka befasuar me fotografitë e fundit duke u shfaqur tërësisht e transformuar.

Ish-konkurrente e PërPuthen ka zbuluar përmes një Instastory në Instagramin e saj se është bërë nënë.

Ajo nuk dha detaje për emrin e bebit, por njoftoi se ishte bërë nënë e një djali.

Përmes një tjetër Instastory që Aristela e ka publikuar nga miqtë që e kanë uruar është bërë me dije dhe emri i veçantë i djalit.

Aristela dhe partneri, të cilin ende se njohim, janë bërë prindër të Kais.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!